דירה דיסקרטית בעפולה. חלופה לא יקרה למלון

דירה דיסקרטית בעפולה. חלופה לא יקרה למלון

זוהי דירה דיסקרטית בעפולה, ישראל.

בדירה סלון, שני חדרי שינה ומטבח.

ניתן להשכרה תמורת 2,400 דולר לחודש.

עפולה היא עיר במחוז המרכז בישראל. הוא ממוקם כ-30 ק"מ מזרחית לנצרת, וכ-10 ק"מ צפונית לבית שאן. העיר הייתה מיושבת מאז התקופה הפרהיסטורית, כאשר השרידים הידועים העתיקים ביותר מתוארכים ל-5000-6000 לפני הספירה. העיר הוזכרה במסמכים מצריים עתיקים מתקופת רעמסס השני (1279-1213 לפנה"ס). https://soiree-agency.com/city/Discreet-apartments-in-Afula.php

אזור עפולה כולל מספר אתרים מהעת העתיקה: תל עירא (אירה המקראית), תל אל-פול (הצפת המקראית), תל אל-עסל (אשאן המקראי) ותל אבו אל-עלייק (האפרים המקראי). )

כעיר חדשה, עפולה היא מקום נהדר לחיות בו. יש בו דירות ובתים רבים למכירה, כמו גם הרבה קרקעות למכירה.

עפולה היא עיר בצפון הארץ. הוא הוקם בשנת 1882 על ידי מהגרים יהודים מרוסיה ורומניה באתר הכפר הערבי עין אל-פולה. השם עפולה מבוסס על המילה העברית "עין פולה" שפירושה "מזרקה" או "מקור".

הדירה הדיסקרטית בעפולה היא המקום המושלם לברוח משכנים רועשים ואנשים אחרים שעלולים להפריע לפרטיות שלכם. יש לו כניסה פרטית, גינה קטנה ומקום חניה.

עפולה היא עיר במחוז הצפון בישראל. הוא ממוקם בסמוך לגבול לבנון והוא ממוקם ממש דרומית לכפר כמא ומצפון לבית שאן. האוכלוסייה הייתה בסביבות 20,000 בסוף 2017.

הוצע כי עפולה נבנתה במקום שבו עמד כפר ערבי לשעבר בשם אל-פוליג', שפירושו "האדומה".

אוכלוסיית עפולה גדלה משמעותית בעונת הקיץ עם נהירה של נופשים מהארץ ומחו"ל. עלייה זו יוצרת ביקוש לאפשרויות אירוח לטווח קצר כגון דירות, בתי מלון ואכסניות נוער.

זוהי

, ישראל. זו דירת שני חדרי שינה למכירה.

דירה זו שופצה בשנים האחרונות והיא ממוקמת בקומה העליונה של בניין חדש עם מעלית. ישנם שני חדרי שינה ושני חדרי רחצה. הסלון מרווח, עם מטבח פתוח המשקיף אל הסלון ופינת האוכל. יש גם חניה זמינה לרכישה בתשלום נוסף.

עפולה היא עיר במחוז הצפון בישראל וחלק ממטרופולין חיפה. בעיר יש הרבה דירות חדשות וחלקן דיסקרטיות.

יש הרבה דירות דיסקרטיות בעפולה, אבל לא כולן חדשות. ניתן למצוא דירות ישנות שעברו שיפוץ או דירות חדשות שנבנו מתוך מחשבה על שיקול דעת.

הדירה ממוקמת בשכונה שקטה, בסמוך למרכז העיר. זה נמצא במרחק הליכה ממרכז הקניות הראשי ולכל בתי הספר הגדולים.

הדירה מרוהטת עם כל מכשירי החשמל החדשים.

דירה זו ממוקמת במיקום דיסקרטי והיא מקום מצוין למי שצריך להיות קרוב לשדה התעופה.