ריקודי בטן למתחילים

ריקודי בטן למתחילים

ריקוד בטן הוא צורת ריקוד מהפנטת עם מקורות מזרח תיכוניים. בפעילות זו, רקדנים משלבים בעיקר תנועות סינכרוניות של הירכיים יחד עם אלמנטים אחרים בגוף, כגון ידיים, זרועות וחזה. המונח "ריקודי בטן למתחילים" משמש בדרך כלל לרקדנים שרוצים ללמוד את הצורה הזו תוך שלוש שעות בלבד.

לאחר כניסה ודיבור באתר לימוד הריקוד לבחירתם, המשתתפים מחליטים על רמת המומחיות שלהם, בוחרים את החבילה המועדפת עליהם וממשיכים לשלב הבא בקלות על ידי שימוש פשוט במסגרת קורס מודרך הכוללת תוכניות הכשרה.

ריקוד הבטן התפתח מריקודי עם מסורתיים של אנשים שחיים באזורים מדבריים משתנים, מה שהפך אותם למבצעים שוטפים ולאלתרים חסרי פחד. הם היו מיומנים בלשעשע גברים עילית לאורך ההיסטוריה באמצעות מופעי ריקודי בטן שייצגו מיניות באמצעות צורות וגדלים שונים. ריקודי בטן בשום פנים ואופן לא מוריד נשים מתחת לפנטזיות האינטלקטואליות הללו כמבצעות או משקיפות; באופן די צפוי נשים היו משתתפות פעילות בין אם זה היה בנפרד או שירות ליווי באילת

אני אישה אפרו-אמריקאית, עם עניין עמוק בתרבות המזרח התיכון ולכן מצאתי את עצמי מתאהבת בריקוד המזרח תיכוני שנקרא "ריקוד הבטן". זוהי צורה נהדרת של פעילות גופנית תוך שהיא מציעה לנו את ההזדמנות ליהנות מאסתטיקה מגוונת.

זהו אתר שבו אתה יכול למצוא מאמרים על איך להתחיל ריקודי בטן (או לחזור אם למדת שיעורים בעבר) כולל נושאים כמו היסטוריה, אורך השיעורים, סגנונות שונים ומידע אחר שתצטרך להכין ההחלטה שלהם אם הם רוצים להתחיל לקחת שיעורים או לא.

אנא עיין בכמה מהמידע החשוב באמת, שלדעתי יכול לעזור לך לקבל את ההחלטה שלך.

אנשים רבים סקרנים ללמוד ריקודי בטן אך יש הרבה שלא יכולים להחליט אם זה מתאים להם. בין אם אתה רוצה לרדת במשקל, לעצב את שרירי הבטן או פשוט להשוויץ בקימורים שלך, ריקודי בטן הם יותר מסתם פעילות מהנה עם החברים שלך. זוהי צורת אמנות שדורשת סבלנות והתמדה כי לוקח זמן לשלוט במהלכים.

מתנועות בסיסיות בעמדות ריקוד שעשויות להיות קלות לביצוע, הפיכתה לבלרינה בתום לב של המזרח התיכון ושליטה באמנות הפיתוי ידרוש שליטה במיומנות אחר מיומנות; אימוני כוח כלליים, תרגילי תיקון יציבה, תרגילי תנועה במשקל גוף, תרגילי מודעות מרחבית ותרגילי איזון.

עם זאת, לא משנה מה המטרות או השאיפות שלך ללימוד ריקודי בטן אולי; לצאת לדייט עם מישהו מיוחד או לפתח מספיק ביטחון עצמי כדי להשתתף בפסטיבלים הקרובים, כמו גם בתחרויות ואתגרי כושר שעומדים לפתח באביב 2018 זה מרגש; היית צריך לנסות להתחיל עם הספר המדהים הזה של קרלוס דאנס