דירה דיסקרטית בכפר סבא. ללא מתווך

דירה דיסקרטית בכפר סבא. ללא מתווך

כפר סבא היא עיר במישור השרון בישראל. הוא ממוקם כ-8 ק"מ מחדרה וכ-20 ק"מ מתל אביב. כפר סבא הוקמה בשנת 1922 כיישוב חקלאי ונקראה על שם בתו הבכורה של הברון אדמונד ג'יימס דה רוטשילד.

לנכס יש דירה דיסקרטית להשכרה בכפר סבא, ישראל. הדירה מרוהטת וכוללת את כל השירותים כמו מכונת כביסה, מקרר, כיריים, טלוויזיה בכבלים, מיזוג אוויר ועוד.

דירה דיסקרטית בכפר סבא ניתן למצוא באתר חברת ניהול נכסים.

הדירה ממוקמת בלב כפר סבא, והיא תוכננה לפרטיות, עם גינה ובריכה יפיפיה.

הדירה ניתנת להשכרה לתקופות קצרות או ארוכות.

דירה דיסקרטית זו בכפר סבא מושלמת למי שרוצה לשמור על פרטיות חייו הפרטיים.

דירה דיסקרטית בכפר סבא היא אופציה מצוינת לאנשים שמחפשים פרטיות. בניגוד לדירות אחרות, לדירות זו יש מספר נמוך מאוד של שכנים. עם שתי קומות בלבד, יש לו גם הרבה מקום לחיות בו וליהנות ממנו.

כפר סבא היא ישוב בישראל, הממוקם כ-17 קילומטרים מתל אביב. האוכלוסייה מונה כ-59,000 איש. בכפר סבא יש הרבה מרחבים ירוקים המעולים למנוחה ולבילוי. יש גם כמה פארקים שבהם אתה יכול ליהנות לבלות עם המשפחה או החברים שלך.

אם אתם מחפשים

, אנו ממליצים לבקר בכתובת https://www.apartment-in-kfar-saba.com/

אנחנו חיים בעולם שבו קשה להשיג פרטיות. לאדם הממוצע הפרטים שלו דלפים באינטרנט ומעקב אחריהם כל הזמן. אין זה פלא שאנשים מחפשים אחר דרכים דיסקרטיות יותר לחיות בימינו. דירה דיסקרטית בכפר סבא

זו הסיבה שיש דירות דיסקרטיות בכפר סבא, ישראל. דירות אלו מספקות לכם את הפרטיות הדרושה לכם כשאתם גרים בעיר כמו זו. אתה יכול להמשיך בחייך מבלי שתצטרך לדאוג שהמידע האישי שלך ידלוף או מהמעקב המתמיד שאתה חווה ברחובות תל אביב, ישראל.

הדירות בבניין זה מתוכננות להיות דיסקרטיות ומציעות אווירה נוחה ופרטית. המבנה תוכנן בחומרים איכותיים המבטיחים שתרגישו בבית.

דירה זו ממוקמת בכפר סבא והיא מושלמת לאנשים שמחפשים מקום מגורים דיסקרטי. הדירות בבניין זה מתוכננות להיות דיסקרטיות ומציעות אווירה נוחה ופרטית. המבנה תוכנן בחומרים איכותיים המבטיחים שתרגישו בבית.