דירה דיסקרטית בכפר סבא. איזור מערבי

דירה דיסקרטית בכפר סבא. איזור מערבי

אנו מחפשים דירה דיסקרטית בכפר סבא.

אנחנו קבוצה של 5-10 אנשים שצריכים למצוא מקום לשהות בו לאורך זמן. יש לנו כמה דרישות שנרצה שתיקח בחשבון:

- דירה פרטית עם לפחות 4 חדרי שינה, רצוי עם 2 חדרי רחצה

- הדירה צריכה להיות קרובה למרכז העיר ולא רחוקה מדי מתל אביב (פחות משעה נסיעה)

- המחיר צריך להיות תחרותי, בסביבות $2,000 לחודש

הדירה ממוקמת בשכונה בטוחה, 15 דקות משדה התעופה וקרוב למרכז העיר. הדירה מרוהטת ויש בה שני חדרי שינה, שני חדרי רחצה, סלון ומטבח.

דירה זו מושלמת עבור אלה שצריכים לשמור על הפרטיות שלהם או עבור נוסעים עסקיים שרוצים לקבל תחושה ביתית כשהם רחוקים מהבית שלהם.

דירה דיסקרטית בכפר סבא היא דירה שלא קל למצוא אם אינכם גרים באזור. דירות כאלה פופולריות בקרב אנשים שזקוקים למקום לינה לפרק זמן קצר ורוצים לשמור על פרטיותם.

כדי שדירה תיחשב כדיסקרטית, חייב להיות קשה למי שלא גר באזור למצוא אותה. ניתן להשיג זאת על ידי וידוא שהכתובת לא תמצא בקלות באינטרנט או על ידי שימוש בכניסה פרטית ובמאבטחים.

יש הרבה דירות להשכרה בכפר סבא. עם זאת, לא כולם מתאימים למי שרוצה לשמור על פרופיל נמוך. אם אתה רוצה להיות מסוגל לגור בדירה פרטית, אבל גם להיות קרוב למרכז העיר ולתחבורה ציבורית, זו אופציה מצוינת.

דירה דיסקרטית היא בחירה מצוינת אם אתם רוצים לגור בסביבה פרטית אך עדיין יש לכם גישה לתחבורה ציבורית ולמרכז העיר.

דירה דיסקרטית בכפר סבא היא בחירה מושלמת למי שרוצה ליהנות מהיתרונות של מגורים באזור כפרי אך לא צריך להתמודד עם החיים הכפריים.

מדובר בדירה דיסקרטית בכפר סבא. הוא ממוקם בפאתי תל אביב והוא מושלם עבור אנשים שרוצים להיות קרובים לעיר אבל רוצים את הפרטיות שלהם. הדירה כוללת חדר שינה אחד, חדר רחצה אחד וסלון קטן עם מטבחון. המחיר לדירה זו מתחיל ב-600$ לחודש.

דירה דיסקרטית בכפר סבא

היא מקום שאנשים יכולים לשהות בו לפרקי זמן קצרים. זהו פתרון מושלם עבור אנשים שמחפשים מקום לינה זול ובטוח בכפר סבא.

הדירות ממוקמות ממש מחוץ למרכז העיר, כך שתוכלו ליהנות מהשקט והשלווה של אזור כפרי. אבל אתה גם לא רחוק מכל מה שקורה בכפר סבא, אז אתה עדיין מחובר לחיי העיר.

אחת הדירות הכי דיסקרטיות בכפר סבא היא זו שממוקמת ברחוב המרכז. יש בה את כל השירותים הדרושים, כגון מטבח מאובזר, סלון מרווח ומרפסת.