דירה דיסקרטית בקרית אתא. הצד המזרחי של העיר

דירה דיסקרטית בקרית אתא. הצד המזרחי של העיר

קרית אתא היא עיר בצפון הארץ, בערך באמצע הדרך בין חיפה לעכו. זוהי עיירת מגורים עם אזור תעשייה.

בעיר שלוש שכונות דתיות: אחת ערבית ושתיים יהודית. האוכלוסייה מונה 45,000 איש, כאשר רובם יהודים.

ישנם בנייני דירות רבים בקרית אתא הפנויים להשכרה, אך ישנם גם כאלה שהוסבו לבתים פרטיים. דירות אלו הינן דיסקרטיות מכיוון שהן מאפשרות לשוכר לשמור על פרטיותם בזמן המגורים בבניין הדירות.

אנו נרגשים להכיר לכם את הדירות הדיסקרטיות שלנו בקרית אתא. דירות אלו מיועדות למי שרוצה לגור בסביבה פרטית יותר.

הדירות הדיסקרטיות מגיעות עם קונסיירז' אישי שיעזור לכם בכל מה שתצטרכו, מקניות במכולת ועד למציאת המסעדות הטובות ביותר בעיר. יש לנו גם שירות הסעות שיכול לקחת אותך לכל מקום בתוך העיר.

מדובר ב

למי שמחפש פרטיות ורוצה להיות קרוב לעיר. הדירה היא יחידה בת 2 חדרי שינה עם סלון, מטבח וחדר רחצה.

מהדירה נוף פתוח לים והיא נמצאת במרחק של 10 דקות בלבד מחיפה.

דירה דיסקרטית בקריית אתא היא המקום המושלם לאנשים שרוצים לשמור על פרטיות החיים האישיים שלהם. זהו בית הרחק מהבית המספק פרטיות ונוחות.

בעבר, אנשים היו צריכים ללכת לבית מלון או להתארח אצל חברים כשהיו צריכים לנסוע לעבודה. אבל עכשיו, אנשים רבים מעדיפים את הנוחות של דירה משלהם ליד מקום העבודה שלהם.

הדירה ממוקמת בקריית אתא, שהיא עיר במחוז חיפה בישראל. הוא נמצא במרחק של 10 דקות נסיעה בלבד ממרכז חיפה.

הדירה כוללת 2 חדרי שינה וחדר רחצה אחד. המטבח כולל מדיח כלים, תנור ומקרר. יש גם סלון בחלל פתוח עם ספת מיטה נוספת לאורחים.

קרית אתא היא עיר בצפון הארץ. הוא ממוקם בקצה המזרחי של מפרץ חיפה, כ-20 קילומטרים מזרחית לחיפה. בעיר מתגוררים כ-50,000 איש.

הוא ביתם של הטכניון - המכון הטכנולוגי הישראלי ופארקי המדע הנלווים אליו. קריית אתא היא גם ביתן של חברות טכנולוגיה רבות, בהן משרדי IBM ו-Intel בישראל.

הדירה בקריית אתא תושכר לפרקי זמן ארוכים או קצרים בהתאם לצרכיכם. הדירה תושכר דרך Airbnb כך שתהיה לך פרטיות מלאה כמו גם הזדמנות להכיר אנשים חדשים שלא היית פוגש אחרת. https://soiree-agency.com/city/Discreet-apartments-in-Kiryat-Ata.php