דירה דיסקרטית בכפר סבא. החלק הצפוני של העיר

דירה דיסקרטית בכפר סבא. החלק הצפוני של העיר

זוהי דירה דיסקרטית בכפר סבא, ישראל. הוא מציע מיקום נהדר ונמצא ליד מרכז העיר.

הדירה מרוהטת בכל השירותים הדרושים, לרבות מטבח וחדר רחצה. הוא יכול להכיל עד ארבעה אנשים ויש לו שני חדרי שינה עם שתי מיטות כל אחד.

אנשים רבים מחפשים

. הסיבה לכך היא שהעיר הפכה למרכז לכל מיני פעילויות, והיא משכה אנשים שרוצים לשמור על הפרטיות שלהם.

אם אתם מחפשים דירה בכפר סבא, כדאי להיות מודעים לכך שישנן דירות רבות שאינן מתאימות למגורים כי הן חסרות את השירותים הבסיסיים. עם זאת, יש גם דירות רבות המציעות את כל השירותים והתכונות שאנשים צריכים כדי לחיות בנוחות.

מצאתי כמה אתרים שמציעים דירות דיסקרטיות בכפר סבא, אבל אני לא בטוח אם הם חוקיים. דירה דיסקרטית בכפר סבא

כפר סבא היא עיר במחוז המרכז בישראל. היא ממוקמת 11 קילומטרים צפונית לתל אביב ואוכלוסייתה מונה כ-100,000 איש. כפר סבא הוכתרה על ידי המועצה הלאומית הישראלית לתכנון ערים לאחת הערים האטרקטיביות למגורים.

כפר סבא מציעה מגוון רחב של דירות להשכרה, וחלקן דיסקרטיות יותר מאחרות. אם אתם מחפשים דירה המעניקה פרטיות ודיסקרטיות, אז תוכלו למצוא כזו כאן.

דירה זו היא סטודיו דיסקרטי, עצמאי ומרוהט במלואו. יש בה מיטה זוגית נוחה, מטבחון עם כל הכלים והמכשירים הדרושים, טלוויזיה גדולה עם ערוצי כבלים ו-WiFi. תהיה לכם גישה לשירות האבטחה של הבניין 24/7 ולבריכת השחייה שלו.

דירה זו אידיאלית עבור אנשים המחפשים פרטיות ונוחות באזור מגורים יוקרתי.

דירה זו היא מקום מושלם למי שמחפש פרטיות. לבניין חניה תת קרקעית, והדירה נמצאת בקומה העליונה עם כניסה פרטית.

בדירה סלון, פינת אוכל, מטבח, שלושה חדרי שינה ושני חדרי רחצה. החדרים מרוהטים במלואם וכוללים מכשירי חשמל מודרניים. בבניין יש גם מצלמות אבטחה המנטרות את המקום 24/7.

הדירה ממוקמת בקומה השנייה בבניין חדש בכפר סבא. לבניין שומר בלובי 24 שעות ביממה ויש חניה לדיירים.

בדירה 2 חדרי שינה עם חדר רחצה צמוד בכל חדר וכן מטבח וסלון. כמו כן ישנן שתי מרפסות, אחת בצד המזרחי של הבניין ואחת בצד המערבי של הבניין עם נוף לשני הצדדים.