דירה דיסקרטית בעפולה. מה שאתה צריך לדעת

דירה דיסקרטית בעפולה. מה שאתה צריך לדעת

בעפולה דירות רבות המושכרות בדיסקרטיות. אם אתם רוצים לשכור מקום בעפולה, אז כדאי לכם לשקול אחת מהאפשרויות הללו.

האפשרות הראשונה היא לשכור דירה במרכז העיר. יהיו לך שירותים רבים בקרבת מקום ויהיה לך קל יותר להתמצא בעיר. האפשרות השנייה היא השכרת דירה באזור מגורים. זה ייתן לך יותר פרטיות וזה יהיה זול יותר מאשר לגור במרכז העיר.

עפולה היא עיר במחוז הצפון בישראל. הוא ממוקם במישור החוף ליד עמק יזרעאל. עפולה נוסדה בשנת 1878 על ידי חברי קבוצת בילו, ושמה נגזר מהמילה העברית עפל (שפירושה "מדבר").

הדירות בעפולה ממוקמות בשכונה בטוחה ושלווה. הם מצוידים במתקנים המודרניים שהייתם מצפים מדירה יוקרתית.

עפולה היא עיר עתיקה, השוכנת למרגלות הגלבוע. לעיר היסטוריה עשירה, ואטרקציות רבות לביקור.

עפולה היא עיר בצפון ישראל, המונה 74,000 תושבים. עפולה נמצאת במקום העיירה המקראית אפיק, המוזכרת ביהושע יט, יג. השם עשוי להיות נגזר מהמילה "אפל", כלומר "אבק". https://soiree-agency.com/city/Discreet-apartments-in-Afula.php

הדירות ממוקמות בבניין חדש אשר תוכנן לספק פרטיות ונוחות מירבית. מתחם הדירות בשטח כולל של כ-2500 מ"ר והוא מורכב מ-2 בניינים עם 8 דירות כל אחד.

עפולה היא עיר בישראל, והיא העיר השלישית בגודלה בארץ. היא ממוקמת כ-8 ק"מ מנצרת, ומתגוררים בה כ-45,000 איש.

חיפוש אחר דירות דיסקרטיות בעפולה יכול להיות מאתגר מכיוון שאין הרבה רישומים באינטרנט. עם זאת, יש הרבה רישומים ב- Craigslist ובאתרי מודעות מסווגים אחרים.

הדירה ממוקמת במרכז עפולה, והיא מהווה מקום אידיאלי למי שרוצה לגור בדירה דיסקרטית. הדירה ממוקמת בקומה השלישית בבניין ללא מעלית, והיא שופצה ומרוהטת בקפידה.

מחפשים

? כדאי לפנות אלינו, יש לנו את הדירות הטובות ביותר להציע.

עפולה היא עיר במחוז הצפון בישראל. הוא ממוקם כ-25 ק"מ מגבול לבנון וכ-20 ק"מ מהים התיכון. עפולה מונה כ-34,000 תושבים והיא אחד מהיישובים הוותיקים בארץ.

הדירה ממוקמת בעפולה, ישראל ומוצעת להשכרה ב-1,500$ לחודש. הנכס כולל סלון מרווח עם אח, שני חדרי שינה, שני חדרי רחצה ופטיו חיצוני.

דירה זו ממוקמת במרכז עפולה, קרוב לקניון ולכל השירותים.

יש בה שני חדרי שינה, מטבח, חדר אוכל וסלון.

המחיר לדירה זו הוא 12000$ לחודש.