דירה דיסקרטית בעפולה. תחליף לא יקר למלון

דירה דיסקרטית בעפולה. תחליף לא יקר למלון

עפולה היא עיר במחוז הצפון בישראל. הוא ממוקם כ-50 קילומטרים צפונית לתל אביב ומשתרע על שטח של 8,000 דונם. האוכלוסייה מונה כ-45,000 תושבים.

ישנן דירות רבות להשכרה בעפולה המתאימות לסידורי מגורים דיסקרטיים. דירות אלו ניתן למצוא באינטרנט וניתן לברר עליהן עם הבעלים או מנהל הבניין בו הן ממוקמות.

עפולה היא עיר במחוז הצפון בישראל. יש בה למעלה מ-33,000 תושבים. לעיר יש הרבה מה להציע כולל הנופים היפים שלה, האתרים ההיסטוריים והמסעדות הנהדרות.

הדירה ממוקמת בקומה השנייה של בניין משרדים ללא גישה מהרחוב. הבניין ממוקם ברחוב מגורים שקט שבו בטוח ללכת בלילה.

עפולה היא עיר במחוז הצפון בישראל. הוא ממוקם כשעה צפונית לתל אביב, ומתגוררים בו כ-40,000 תושבים.

העיר מיושבת כבר אלפי שנים ושמה בא מהמילה העברית ל"אושר" או "שמחה".

דירה זו נמצאת במרכז העיר עפולה והיא דיסקרטית, כך שתוכלו לבוא וללכת מבלי שאף אחד ישים לב.

הדירה ממוקמת בקומה הראשונה וכוללת מרפסת.

הוא נמצא במרחק של 5 דקות הליכה בלבד ממרכז העיר ויש שפע של ברים, בתי קפה, מסעדות, חנויות וסופרמרקטים בקרבת מקום. https://soiree-agency.com/city/Discreet-apartments-in-Afula.php

הדירה ממוקמת בפאתי עפולה, בכפר קטן בשם כפר תבור. האזור לא מפותח והוא שקט מאוד. זה מושלם למי שצריך להסתיר את מקום הימצאו ורוצה להתרחק מההמולה של חיי העיר.

דירה זו ממוקמת במרכז עפולה, מדובר בבניין בן שתי קומות ובסך הכל ארבע דירות.

בקומת הקרקע שתי דירות, הראשונה היא חלל פתוח הכולל סלון, מטבח וחדר אוכל. הדירה השנייה בקומת הקרקע היא חלל סגור עם שני חדרי שינה, חדר רחצה אחד וכניסה מבחוץ. בקומה הראשונה שתי דירות גם כן. לאחד מהם שלושה חדרי שינה וכניסה מבחוץ ואילו לשני חדר שינה אחד וכניסה מבחוץ.