דירה דיסקרטית בקריות

דירה דיסקרטית בקריות

ישנן סיבות רבות מדוע אנשים רוצים לשכור דירה לשהייה לטווח קצר. יש אנשים שמחפשים מקום לינה כשהם בין בתים, יש אנשים שרוצים מקום לינה בזמן חופשה, ואחרים היו רוצים לשכור דירה בזמן שהם עובדים בחו"ל.

הכי חשוב שהדירה חייבת להיות דיסקרטית. המשמעות היא שהוא צריך להיות ממוקם בבניין פרטי ללא שלטים או פרסומות מחוץ לבניין. כמו כן צריכות להיות לו נקודות גישה מוגבלות והכתובת לא צריכה להיות זמינה באופן ציבורי באינטרנט.

הדירה הדיסקרטית בקרית היא מקום מצוין לאנשים שמחפשים פרטיות ונוחות. הבניין בן שלוש קומות עם שש דירות בכל קומה. כל היחידות שופצו ומרוהטות במלואן. הם גם מצוידים בכל השירותים הדרושים כדי להפוך את שהייתכם לנוחה ומהנה.

הבניין ממוקם בשכונת מגורים, ממש מחוץ לתל אביב. תהיה לך גישה לכל השירותים שאתה צריך, כולל חנויות מכולת, בתי מרקחת, בנקים, מסעדות ועוד. תהיו גם קרובים לתחבורה ציבורית שיכולה לקחת אתכם לכל מקום שתצטרכו אליו בתל אביב או ברחבי ישראל!

מדובר בדירה דיסקרטית בקרית. הדירה ממוקמת בבניין בעל שתי כניסות, אחת לקהל הרחב ואחת לדיירים.

הדירה ממוקמת בקומה הראשונה של הבניין, יש בה סלון, מטבח ושני חדרי שינה. לסלון יש מרפסת המשקיפה על הרחוב שמתחת, ומעוטרת בריהוט מסגנונות שונים כמו עכשווי ווינטג'. יש גם חלונות גדולים שנותנים שפע של אור טבעי להיכנס לחלל.

ניתן לשכור דירה דיסקרטית בקרית במחיר שפוי. כל הדירות כוללות סלון, חדר שינה ומטבח. ישנם גם שירותים רבים בבניין כגון חדר כביסה, חניון וחדר כושר.

מחירי השכירות משתנים בהתאם לגודל הדירה. סטודיו יעלה לכם בסביבות 600$ לחודש בעוד שדירה עם שני חדרי שינה תעלה לכם בסביבות 700$ לחודש.

דירה דיסקרטית בקרית היא בחירה מצוינת עבור אנשים שרוצים לשמור על הפרטיות שלהם. הדירות ממוקמות באזור מגורים ומציעות דיסקרטיות מלאה.

שכונת קריית תל אביב היא אזור מגורים ומסחר מבוקש. דירה דיסקרטית זו ממוקמת בלב העיר, קרוב לים ולכל האטרקציות המרכזיות.

הדירות הדיסקרטיות בקרית נועדו להוות מקום בטוח ומוגן לאנשים שצריכים לחיות בצורה מאוד פרטית. הדירות ממוקמות בבניין שלא מאוד מורגש מבחוץ. הבניין ממוקם בסמוך למרכז העיר ויש בו הרבה שירותים שיכולים להקל על התושבים.

לדירות הדיסקרטיות בקרית יש גישה לשירותים רבים ושונים, לרבות שירותי כביסה, חניה, אבטחה וניקיון. זה גורם לדירה להרגיש כמו בבית תוך שמירה על פרטיות.

דירות דיסקרטיות הן פתרון מצוין לאנשים שרוצים לגור בקרית אבל לא רוצים שהשכנים ידעו. הסיבה לכך היא שהדירות ממוקמות בבניין מגורים, ודיירי הבניין הזה לא יודעים שיש בו דירות בקומות העליונות.

דירה זו היא אופציה מצוינת למי שמחפש מקום מגורים דיסקרטי. המיקום מושלם, בלב קריית. לבניין חניה והדירה כוללת שני חדרי שינה, חדר רחצה אחד ומטבח פתוח.

החלל מושלם למי שמחפש קצת פרטיות.

דירה דיסקרטית בקריות