דירה דיסקרטית ברחובות. חלופה לא יקרה למלון

דירה דיסקרטית ברחובות. חלופה לא יקרה למלון

אם אתם מחפשים דירה דיסקרטית ברחובות אז כדאי לפנות לצוות נכסי רחובות. הם יכולים לספק לכם מגוון דירות בשכונות ובטווחי מחירים שונים.

אנו מציעים מגוון רחב של נכסים, מדירות יוקרה ועד דירות סטודיו ועוד. התקשר אלינו עוד היום למידע נוסף על הנכסים השונים שלנו!

דירה דיסקרטית ברחובות היא אופציה מצוינת לכל מי שמחפש חלל פרטי למגורים. נכס מסוג זה מושכר בדרך כלל על ידי אנשים שמחפשים פרטיות ורוצים להימנע מהטרחה של מגורים עם אנשים אחרים.

סוג זה של נכס יכול להיות מושלם עבור מי שרוצה ללמוד או לעבוד מהבית, אבל לא רוצה לסכן את זה עם שותפים לדירה. הדירות גם מושכרות לרוב על ידי זוגות שזקוקים לקצת יותר פרטיות ממה שהיה להם בבית משותף.

דירה דיסקרטית להשכרה ברחובות, שכונה שקטה ובטוחה.

הדירה ממוקמת בקומה השנייה של הבניין, יש לה כניסה פרטית מחוץ לבניין. הדירה מרוהטת עם ריהוט ומוצרי חשמל איכותיים. יש בה סלון פתוח, פינת אוכל ו-2 חדרי שינה. בדירה 3 חדרי רחצה - שניים הם חדרי רחצה מלאים, אחד הוא חצי חדר רחצה המתחבר לאחד מחדרי השינה.

דירה דיסקרטית ברחובות היא אופציה מושלמת למי שצריך להיות דיסקרטי לגבי מצב המגורים שלו. השכרה זו ממוקמת בלב העיר, ומציעה את כל השירותים שתצטרכו ונמצאת קרוב לתחבורה ציבורית.

הדירה הדיסקרטית ברחובות היא מקום מצוין לכל מי שצריך להיות דיסקרטי לגבי מצב המגורים שלו. ההשכרה מציעה את כל השירותים שתצטרכו והיא ממוקמת בנוחות ליד תחבורה ציבורית. דירה דיסקרטית ברחובות

היא מקום בו תוכלו לשהות ולהרגיש בטוחים. תוכל לחיות את חייך מבלי לדאוג לאנשים סביבך.

הדירה נמצאת בקומה העליונה של בניין בן 3 קומות עם כניסה פרטית. לבניין יש מאבטח בכניסה וחניה בחזית.

הדירה ממוקמת במרכז רחובות, 10 דקות מקניון עזריאלי, 15 דקות מתל אביב ו-30 דקות מירושלים.