דירה דיסקרטית בגבעתיים. חלופה לא יקרה למלון

דירה דיסקרטית בגבעתיים. חלופה לא יקרה למלון

מדובר בדירה דיסקרטית בגבעתיים. הדירה ממוקמת ברחוב שקט, ללא איש בסביבה לאורך קילומטרים.

הבניין בן שתי קומות, ובדירה עצמה שלושה חדרי שינה ושני חדרי רחצה. הסלון מרווח, עם פינת מטבח גדולה המתהדרת במשטחי גרניט ומכשירי נירוסטה. בכל קומה יש שתי מרפסות, אחת בקומה הראשונה ושתיים בשנייה.

דירה זו מושלמת לכל מי שמחפש קצת פרטיות בגבעתיים.

דירה דיסקרטית בגבעתיים היא פרויקט חדש של היזם, שיוקם בסמוך למרכז העיר ובסמוך לתחבורה ציבורית.

בדירה יהיו דירות שניים ושלושה חדרים מרווחות ומודרניות. כמו כן תהיה להם חניון פרטי לתושבים.

מדובר בדירה דיסקרטית בגבעתיים הכוללת חדר כושר, סאונה וג'קוזי. ניתן לשכור אותו ל-3 חודשים או יותר. המחיר 8,000 שקל לחודש.

אם אתם מחפשים דירה דיסקרטית בגבעתיים עם כל השירותים שתרצו, זה המקום בשבילכם! https://soiree-agency.com/city/Discreet-apartments-in-Givatayim.php

כתבה זו עוסקת בדירה דיסקרטית בגבעתיים. הדירה מושלמת למי שזקוק לפרטיות, שכן היא ממוקמת במרתף ואין לה חלונות.

הדירה מושלמת למי שזקוק לפרטיות, שכן היא ממוקמת במרתף ואין לה חלונות. היא כוללת 3 חדרי שינה, 2 חדרי רחצה וסלון עם מטבח פתוח. לדירה יש גם גינה פרטית.

הדירה הדיסקרטית בגבעתיים היא אופציה מצוינת למי שרוצה לגור קרוב למרכז העיר. זהו מקום שקט, פרטי ובטוח בו תוכלו להירגע ולדאוג לצרכים שלכם.

דירה דיסקרטית בגבעתיים היא אופציה מצוינת למי שרוצה לגור קרוב למרכז העיר. זהו מקום שקט, פרטי ובטוח בו תוכלו להירגע ולדאוג לצרכים שלכם.

היא מקום מגורים מושלם אם אתם רוצים להיות בקרבת מרכז העיר, אבל עדיין לקבל את המרחב האישי שלכם.

המיקום של דירה זו נהדר שכן היא נמצאת במרחק דקות ספורות ממרכז תל אביב. יש בו גם נוף נפלא של הים, מה שהופך אותו מושלם למי שאוהב טבע וקרוב לחיק הטבע. זה גם קרוב להרבה חנויות ומסעדות למי שגרים לבד.