דירה דיסקרטית בכפר סבא. תחליף ראוי למלון

דירה דיסקרטית בכפר סבא. תחליף ראוי למלון

כתבה זו עוסקת בדירה דיסקרטית בכפר סבא, ישראל. יש בו כל מה שאתה צריך לשהייה נוחה והוא ממוקם באזור יפהפה.

הדירה מרווחת וכוללת שני חדרי שינה, חדר רחצה אחד ומטבח עם כל מכשירי החשמל הדרושים לכם על מנת שהשהייה שלכם תהיה נוחה ככל האפשר. הוא מציע גם חניה חינם מה שהופך אותו למושלם עבור אלה שמחפשים דירה שיש בה את כל השירותים של הבית.

הדירות ממוקמות בלב ליבה של כפר סבא, עיר בישראל. האזור מקושר היטב לתל אביב וירושלים, שתי ערים מרכזיות בישראל.

הדירות ממוקמות בסמוך למרכז הרפואי רבין, אחד מבתי החולים המובילים בישראל. בית החולים ידוע במתקנים ברמה עולמית לטיפול בסרטן ומתקנים למצבים רפואיים אחרים.

למתחם הדירות חניון שיכול להכיל למעלה מ-20 מכוניות. זה מבטיח שתמיד יהיה מספיק מקום לכל התושבים להחנות את רכביהם. דירה דיסקרטית בכפר סבא

מושלמת למי שרוצה לבקר בעיר מבלי להיראות.

כפר סבא היא עיר באזור השרון בישראל וממוקמת במישור השרון, צפונית לתל אביב. הוא הוקם ב-1883 והפך לחלק ממטרופולין תל אביב ב-1950.

שטחה של העיר הוא 9,000 דונם (2,250 דונם) ואוכלוסייה של כ-100,000 תושבים. כפר סבא נמצאת בתחום השיפוט של המועצה האזורית עמק חפר.

הדירה ממוקמת בבניין דיסקרטי במיוחד במרכז כפר סבא. הוא בנוי בשתי קומות, עם מעלית וחניון. הדירה מרוהטת היטב וכוללת את כל השירותים הדרושים לשהייתכם.

החלק הטוב ביותר בנכס זה הוא שניתן לשכור אותו לפי יום, שבוע או חודש. המשמעות היא שתוכלו לקבל את הדירה המושלמת לצרכים שלכם מבלי שתצטרכו להתחייב לתקופת שכירות אחת ספציפית.

דירה זו מושלמת לזוגות שרוצים להסתיר את מערכת היחסים שלהם. הדירה ממוקמת בכפר סבא ומדובר בדירת שני חדרים עם סלון, מטבח וחדר רחצה.

בסלון שתי ספות, טלוויזיה ואח. בחדר השינה יש שתי מיטות יחיד שניתן להרכיב אותן כדי ליצור מיטה אחת גדולה.