דירה דיסקרטית. איזור מערבי

דירה דיסקרטית. איזור מערבי

דירה דיסקרטית היא מקום מגורים זמני בו השוכר מתגורר בדירה שאינה מקום מגוריו העיקרי. הם משמשים לעתים קרובות על ידי אנשים שעובדים מחוץ לבית, או על ידי אנשים שצריכים להיות מחוץ לעיר לעבודה אבל לא רוצים להישאר במלון.

את ההבדל בין מלון לדירה ניתן לראות בשירותים ובשירותים המוצעים. בית מלון מציע בדרך כלל שירותים נוספים, כגון ניקיון, שירות חדרים ומרכזי כושר. דירה מספקת פחות שירותים, אך בדרך כלל יש תעריפים נמוכים יותר מאשר בתי מלון.

דירה דיסקרטית היא דירה שלעיתים קרובות יש לה טביעת רגל קטנה יותר והיא מיועדת להוות חלל פרטי עבור דייריה. דירות אלו משמשות לרוב אנשים שעובדים מהבית, בעלי צורך בפרטיות, או מחפשים לגור בסביבה עירונית בה מקום מוגבל.

דירה מסוג זה ניתן למצוא באזורים עירוניים ופרבריים כאחד. ניתן למצוא אותם גם בכל טווחי המחירים.

הדירות הדיסקרטיות הפופולריות ביותר הן דירות סטודיו, אך הן יכולות לכלול גם דירות חדר שינה אחד או דירות שני חדרי שינה עם חדר רחצה אחד בלבד.

אני סופר עצמאי שמתגורר בדירה דיסקרטית כ-3 שנים. פעם גרתי בשכונה רועשת, אבל עכשיו אני יכול לעבוד מהבית בשקט ושלווה.

דירה זו תוכננה להיות דיסקרטית ככל האפשר ומהווה אופציה מושלמת למי שמחפש פרטיות.

הכניסה לדירה מוסתרת בחלק האחורי של חנות ספרים. כדי להיכנס, יש לפתוח את הדלת האחורית של חנות הספרים ולמצוא לוח מקשים. לאחר מכן ניתן לעלות במעלית המובילה לדירה.

אפשרות זו מושלמת למי שרוצה שהמיקום שלהם יישאר פרטי ולא רוצה שאנשים ידעו היכן הם גרים.

דירות דיסקרטיות מיועדות לאנשים שרוצים לשמור על פרטיות חייהם האישיים. הם עשויים להיות סלבריטאים, פוליטיקאים או אנשים עם אישיות ציבורית. הדירות האלה מיועדות להם כי הם לא צריכים לדאוג שפפראצי או שהתקשורת יגלו היכן הם גרים. דירה דיסקרטית

היא לא רק דירה שנמצאת באזור מבודד וקשה למצוא. יש לו גם תכונות אבטחה כמו מנעולים מתקדמות ומצלמות מעקב.