דירה דיסקרטית בצפון. ללא מתווך

דירה דיסקרטית בצפון. ללא מתווך

זהו סיפור על משפחה צעירה שרוצה לצאת מדירתה הצפופה בעיר ולפרברים. הם מחפשים דירה עם יותר מרחב ופרטיות.

המשפחה מצאה דירה מושלמת בצפון שהיא אוהבת, אבל היא זמינה להשכרה רק בסופי שבוע. המשמעות היא שהם יצטרכו להישאר בעיר במהלך ימי חול, וזה לא מה שהם רצו.

מסתבר שזה לא נדיר בדירות באזור הזה, אז הם ממשיכים לחפש משהו אחר. https://soiree-agency.com/city/Discreet-apartments-in-the-north.php

בסופו של דבר, הם מוצאים דירה אחרת קרובה יותר למקום העבודה שלהם שיש בה מספיק מקום ופרטיות בדיוק כמו מה שהם רצו מההתחלה.

מדובר בדירת חדר שינה אחד בצפון העיר. הוא עודכן במכשירי חשמל ורהיטים חדשים.

זהו מקום מגורים מושלם אם אתם מחפשים דירה דיסקרטית בצפון העיר.

זהו סיפור על בחורה שחיפשה דירה ומצאה את הדירה המושלמת. היא הייתה חייבת להיות דיסקרטית כי המשפחה שלה לא ידעה שהיא מחפשת דירה.

היא מצאה את הדירה המושלמת והרגיש שהיא גרה בבית מלון. היא אהבה שיש בו את כל השירותים שהיא צריכה ורצתה, כולל חדר כושר, בריכה וספא.

דירה דיסקרטית בצפון היא קולקציה חדשה של דירות הממוקמות בלב העיר. הדירות ממוקמות בשלוש קומות ובכל קומה שתי דירות. דירות אלו מושלמות למי שרוצה לקיים אורח חיים אורבני עם מרחב פרטי לסגת אליו בלילה.

בקומת הקרקע יש חדר כושר, בריכה וספא. בקומה הראשונה יש לובי, אזור טרקלין וחדר ישיבות. בקומה השנייה שני חדרי שינה וסלון אחד עם מטבחון.

אני רוצה להציג את הרעיון של דירה דיסקרטית בצפון. הרעיון הוא שתהיה דירה בעיר, אבל לא באמצעה. תוכל להגיע לעבודה, או לצאת עם חברים מבלי שתצטרך לדאוג לגבי חניה או תנועה.

זו דוגמה לאופן שבו אציג סעיף על

.

דירה זו מהווה מקום דיסקרטי ופרטי עבור הדיירים. הם מסוגלים ליהנות מהפרטיות של ביתם עם תחושת קהילה.

הבניין מתוכנן לפריסה פתוחה המקדם אינטראקציה וחיבור בין התושבים. הדירות מעוצבות גם עם שירותים מודרניים, יוקרתיים שיענו על הצרכים של הלקוחות התובעניים של היום.