דירה דיסקרטית בכפר סבא. אזור מזרח

דירה דיסקרטית בכפר סבא. אזור מזרח

דירה דיסקרטית בכפר סבא היא אופציה מצוינת למי שרוצה לשמור על פרטיות חייו האישיים. הדירות ממוקמות בשכונה בטוחה ושקטה, מה שאומר שהיא מושלמת למי שצריך שקט ושלווה.

הדירות גם קרובות למרכז העיר ולתחנת הרכבת, מה שמקל על הנסיעה לעבודה או ללימודים.

אנו מציעים דירה דיסקרטית בכפר סבא עם כל השירותים הדרושים לכם.

אם אתם מחפשים מקום לינה בכפר סבא ורוצים להיות בטוחים בפרטיות, יש לנו את הפתרון המושלם עבורכם.

יש לנו מספר דירות בכפר סבא, כך שנוכל לתת מענה לצרכים של כל אחד.

הדירות מרוהטות בכל מה שצריך, כולל מטבח וחדר רחצה.

כמו כן, תהיה לכם גישה לחדר כביסה וחניה.

הדירה המודרנית היא מקום שבו אנשים אוהבים להיות עצמם – וזה אומר שהם צריכים מרחב שמשקף את האישיות שלהם. דירה דיסקרטית זו בכפר סבא היא המקום המושלם לזוג זה שרוצה לשמור על פרטיות חייו הפרטיים.

בדירה סלון ומטבח בחלל פתוח עם מרפסת מרווחת המשקיפה לגן וליער. חדר השינה כולל חדר רחצה צמוד, חדר ארונות והרבה מקום אחסון. יש גם משרד ביתי עם מספיק מקום לשני שולחנות עבודה, כמו גם מקום אחסון בשפע לכל צרכי העבודה שלך.

דירה זו מציעה הרבה פרטיות ושלווה. זה מושלם למי שרוצה להישאר בעיר אבל צריך מקום להיות מסוגל להירגע. https://soiree-agency.com/city/Discreet-apartments-in-Kfar-Saba.php

הדירה ממוקמת בכפר סבא, הנמצאת במרחק של 30 דקות בלבד מתל אביב. האזור מאוד ירוק ויש בו הרבה עצים.

דירה דיסקרטית בכפר סבא היא מקום שבו אתה יכול להיות עצמך. זה נותן לך את החופש ליהנות מהזמן שלך מבלי לדאוג מה אחרים יחשבו. זה מקום שבו אתה יכול להתרחק מהלחץ של חיי היומיום ופשוט להירגע.

עבור אנשים מסוימים, לחיות לבד הוא לא אופציה כי הם צריכים לעמוד בקצב החיים החברתיים שלהם או שהם לא רוצים לחיות עם הוריהם.

מושלמת עבור אנשים אלו מכיוון שהיא מציעה פרטיות ונוחות תוך כדי מתן אפשרות להכיר אנשים חדשים וליהנות מחיי החברה שלהם.

הדירה ממוקמת בכפר סבא, ישראל וניתנת להשכרה. יש לה שטח כולל של 190 מ"ר והיא מורכבת משלושה חדרי שינה, שני חדרי רחצה, סלון עם מטבח פתוח.

הדירה ממוקמת בקומת הקרקע ויש לה כניסה מהחצר הקדמית.