דירה דיסקרטית בירושלים. עצת מומחה

דירה דיסקרטית בירושלים. עצת מומחה

דירה דיסקרטית בירושלים היא דוגמה מצוינת ליוקרה של העיר. זהו מקום מרווח ואלגנטי עם נוף פנורמי של העיר. הדירה מציעה את כל השירותים שאפשר לקוות להם, כמו מטבח מאובזר, מיזוג אוויר ומרפסת פרטית.

זוהי דוגמה למבוא לנושא המדור.

הדירה היא מקום מאוד דיסקרטי בירושלים. הוא ממוקם במרכז העיר, ליד כל האטרקציות המרכזיות ואזורי הקניות. הוא מספק את כל השירותים הדרושים לשהייה נוחה והוא עוצב בקפידה ובאלגנטיות.

הדירה ממוקמת בקומה השנייה בבניין ללא מעלית. הכניסה לבניין היא מרחוב צדדי, כך שהוא נשאר דיסקרטי מבחוץ. דירה דיסקרטית בירושלים

"דירה דיסקרטית בירושלים" הוא סיפור קצר על אישה השוכרת דירה בירושלים.

האישה היא סוחרת אמנות והיא מתגוררת בתל אביב בשנים האחרונות. כעת היא מחפשת מקום מגורים חדש, רצוי במקום עם פחות אנשים. היא מחליטה לבקר בירושלים ולמצוא בה דירה.

היא מוצאת את המקום הזה שנראה מושלם עבורה ובעל הבית אומר לה שהוא פנוי, אבל היא צריכה לחתום על חוזה לפני שהיא יכולה לעבור לגור. החוזה קובע שהיא לא יכולה לקבל גברים בכלל, גם אם הם חברים קרובים או בני משפחה.

הדירה ממוקמת בשכונה היוקרתית ארנונה, ירושלים. זוהי דירה מרווחת ומודרנית עם מרפסת גדולה המשקיפה על העיר.

לדירה יש סלון ופינת אוכל בחלל פתוח עם שני חדרי שינה, כל אחד עם סוויטת רחצה משלו. המטבח מאובזר ובבית יש גם מכונת כביסה, מייבש ומדיח כלים.

דירה זו ממוקמת באחת השכונות היוקרתיות בירושלים. זוהי דירת 3 חדרי שינה עם 2 חדרי רחצה וגינה פרטית. הוא שופץ עם חומרים וריהוט באיכות גבוהה.

היא מקום מגורים מצוין עבור אנשים שרוצים לגור ליד מרכז העיר אך עדיין לשמור על פרטיות.

דירה זו ממוקמת בירושלים וכוללת את המאפיינים הבאים:

- סלון גדול עם אח ומרפסת

- חדר אוכל עם מטבח מאובזר

- 2 חדרי שינה עם חדרי רחצה צמודים

- 3 מרפסות

- חניה פרטית.