דירה דיסקרטית בפתח תקווה. איזור דרומי

דירה דיסקרטית בפתח תקווה. איזור דרומי

הדירה ממוקמת בשכונה שקטה, היא מושלמת למשפחה עם ילדים או למי שרוצה לגור לבד.

דירה זו ממוקמת בפתח תקווה, ישראל. יש בו שני חדרי שינה וחדר רחצה אחד. לדירה מרפסת עם נוף יפה של העיר והיא גם קרובה מאוד לשוק.

דירה דיסקרטית בפתח תקווה היא אופציה טובה למי שרוצה לחיות חיי יוקרה. הדירות ממוקמות בלב העיר וקיימות בגדלים שונים, בהתאם לצרכי התושבים.

הדירות מגיעות עם כל השירותים המודרניים והן בעלות עיצוב אלגנטי שיהפוך את השהות שלכם לנוחה. בדירות יש גם מגוון אפשרויות לבילוי, לרבות אינטרנט מהיר וטלוויזיה בכבלים.

זוהי דירה נהדרת למי שמחפש מיקום דיסקרטי. הוא ממוקם באזור מגורים ומציע גישה נוחה לכביש המהיר, אבל הוא רחוק מספיק ממרכז העיר הרועש.

בדירה שני חדרי שינה, חדר רחצה אחד ומטבח בקומת הקרקע. הקומה הראשונה מכילה חדר שינה נוסף וחדר רחצה נוסף. ישנן שתי כניסות לדירה זו מה שהופך אותה למושלמת למי שרוצה לשמור על פרטיות חייו הפרטיים.

דירה זו ממוקמת בלב ליבה של פתח תקווה, ישראל. זהו מקום מושלם למי שרוצה להיות במיקום מרכזי עם גישה נוחה לכל הכבישים המהירים וקווי האוטובוס.

דירה זו נמצאת בקומה הראשונה וכוללת שני חדרי שינה, חדר רחצה אחד ומטבח. זה עושה את זה מושלם עבור שני אנשים. היא כוללת גם סלון בחלל פתוח ופינת אוכל שמובילה למרפסת עם נוף של העיר למטה.

דירה דיסקרטית בפתח תקווה

מדובר בדירה דיסקרטית בפתח תקווה. יש לו שטח כולל של 300 מ"ר והוא נמצא בקומה השלישית. בדירה סלון, מטבח, חדר רחצה ושני חדרי שינה.

דירה זו ממוקמת בעיר פתח תקווה, והיא מספקת סביבה דיסקרטית ובטוחה למי שצריך לשהות באזור. הוא ממוקם בקומת הקרקע של בניין מגורים, מה שאומר שאף פעם לא קשה מדי למצוא חניה בקרבת מקום. דירה דיסקרטית בפתח תקווה