דירה דיסקרטית בפתח תקווה. החלק המערבי של העיר

דירה דיסקרטית בפתח תקווה. החלק המערבי של העיר

דירה דיסקרטית בפתח תקווה היא אופציה מצוינת למי שרוצה לגור בשכונה בטוחה ושקטה, אבל עדיין להיות קרוב לתל אביב.

הדירה ממוקמת בקומה השנייה של בניין מגורים עם מעלית, ומורכבת מחדר שינה אחד, חדר רחצה אחד, סלון מרווח עם מטבחון ומרפסת. המקום שופץ לאחרונה.

דירה זו ממוקמת בפתח תקווה, ישראל. דירה דיסקרטית בפתח תקווה

זוהי דירת 3 חדרי שינה עם סלון, מטבח וחדר רחצה.

המחיר מתחיל ב-1,800 דולר לחודש.

יש בו גם בריכה חיצונית וגינה.

דירה דיסקרטית בפתח תקווה היא רעיון מצוין לאנשים שמחפשים פרטיות. מיקום זה מושלם עבור כל מי שרוצה להתרחק מההמולה של העיר.

יש הרבה סיבות למה מישהו ירצה לגור בדירה דיסקרטית בפתח תקווה. אחת הסיבות הגדולות ביותר היא בטיחות. קל יותר להרגיש בטוח כשאתה לא גר ליד אנשים אחרים, מה שעלול להוביל לתחושת נינוחות יותר ופחות לחוצה.

אני מחפש

. אני צריך שזה יהיה קרוב לעבודה.

הדירה ממוקמת באזור שקט ובטוח, במרחק של 15 דקות ממרכז העיר.

הוא נמצא בקומה העליונה של בניין מגורים, עם מעלית ואבטחה 24/7.

הדירה מרוהטת במלואה וכוללת את כל השירותים שאתה צריך. יש בה מטבח פתוח עם כל המכשירים הדרושים, סלון עם ספת מיטה וטלוויזיה, כמו גם שני חדרי שינה עם ארונות בגדים. יש גם שני חדרי רחצה - אחד צמוד, אחד משותף - ומכונת כביסה באזור המטבח.

כשאנשים חושבים על דירה דיסקרטית הם עשויים לחשוב על מקום חבוי או מבודד. אבל במקרה של הדירה הזו, זה הכל חוץ. דירה זו ממוקמת באחד מהאזורים הצפופים בישראל. הבניין תוכנן להיות דיסקרטי ככל האפשר ואין לו סימונים חיצוניים מלבד הכתובת שלו, הנראית רק כאשר עומדים ממש מול הבניין.

האדריכלים עמדו בפני האתגר לתכנן מבנה שלא יבלוט בין כל שאר המבנים סביבו ועדיין יוכל לעמוד בכל הדרישות הנדרשות לרבות חניה, אזורים ירוקים וכדומה.

זה הושג על ידי וידוא שהעיצוב החיצוני היה מינימליסטי וללא סימנים חיצוניים כלשהם. הכניסה לבניין ממוקמת על סמטה צרה המובילה למעלית שלוקחת אתכם ישירות לאזור הלובי בו ישנן שתי כניסות לדירות מכל צד. כמו כן ישנן שתי כניסות למבקרים המגיעים אליה

הדירה ממוקמת בקומה הראשונה בבניין בפתח תקווה.

הדירה קרובה למרכז פתח תקוה ובאזור מגוון שירותים הכוללים סופרמרקטים, מסעדות ופארקים. יש גם שפע של אפשרויות תחבורה ציבורית בקרבת מקום.