דירה דיסקרטית בפתח תקווה. החלק הצפוני של העיר

דירה דיסקרטית בפתח תקווה. החלק הצפוני של העיר

הדירה הדיסקרטית מהווה חלל פרטי ומבודד להנאת הדיירים מזמנם.

הדירה הדיסקרטית מהווה חלל פרטי ומבודד להנאת הדיירים מזמנם. הדירות ממוקמות בבניין שניתן למצוא בפתח תקווה, ישראל. ישנם שני סוגי דירות: חדר שינה אחד עם מטבח פתוח, ושני חדרי שינה עם מטבח פתוח. לשני סוגי הדירות יש מרפסת או טרסה, ויש גם מקום אחסון זמין לכל דייר.

דירה זו ממוקמת בפתח תקווה, ישראל. זוהי דירת 2 חדרי שינה עם מרפסת.

דירה דיסקרטית בפתח תקווה היא מרחב מגורים יוקרתי המושלם למי שרוצה לחיות כרצונו. הדירות נועדו להיות חנות one stop shop, עם כל מה שצריך לבית המושלם. הם מציעים את כל השירותים שהייתם מצפים מחוויית מגורים יוקרתית.

דירה זו לא תאכזב והיא בטוח תשמח אפילו את הבררנים שבאנשים.

דירה דיסקרטית בפתח תקווה היא מקום מושלם לאדם שזקוק לבית פרטי. הדירה ממוקמת במרכז העיר, בעלת חניה סגורה ומאובזרת בכל השירותים הנדרשים.

הדירה ממוקמת ברחוב הקיבוצים, קרוב לקווי תחבורה ציבורית רבים וחנויות. יש בו שני חדרי שינה ושני חדרי רחצה, אחד מהם כולל מקלחת ואמבטיה. במטבח יש את כל המכשירים הדרושים.

מדובר בדירה דיסקרטית בפתח תקווה. היא כוללת סלון עם פינת אוכל ומטבח בחלל פתוח. חדרי השינה מרווחים וחדר השינה הראשי כולל חדר רחצה צמוד.

ניתן לשכור דירה זו תמורת 3,000$ לחודש.

הדירה ממוקמת במרכז פתח תקווה ומרווחת ודיסקרטית. יש בה סלון, שני חדרי שינה, מטבח ומרפסת.

דירה זו מושלמת לאנשים שמחפשים מקום מגורים בפתח תקווה המציע להם פרטיות ויש בו כל מה שהם צריכים. דירה דיסקרטית בפתח תקווה

דירה דיסקרטית בפתח תקווה היא חווית מגורים מסוג חדש. אתה יכול לקבל דירה פרטית עצמאית עם כל השירותים שאתה צריך כדי לחיות ולעבוד בסטייל.

דירה דיסקרטית בפתח תקווה היא לא רק לאנשים שמחפשים לחיות חיים דיסקרטיים, אלא גם לאנשים שרוצים לגור באזור יפה ושקט. הדירות ממוקמות בלב העיר עם גישה נוחה לתחבורה ציבורית.

הדירות מעוצבות תוך מחשבה על הצרכים שלכם. יש מגוון רחב של אפשרויות גודל זמין והם מציעים את כל השירותים שאתה צריך כולל: אבטחה 24 שעות ביממה, חדר כושר, מגרש משחקים ובריכה חיצונית. אתה תחיה בפאר מבלי שתצטרך לדאוג מכל רעש או הפרעה!

היא מקום בו תוכלו ליהנות מהפרטיות ולמצוא שלווה.

הדירות בבניין זה נועדו לספק לכם תחושת יוקרה ולהפוך את שהייתכם לנוחה ככל האפשר. הדירות מעוצבות להפליא עם מתקנים וריהוט מודרניים.