דירה דיסקרטית בראשון לציון. זוֹל

דירה דיסקרטית בראשון לציון. זוֹל

מדובר בדירה קטנה בראשון לציון מרוהטת ומוכנה לכניסה. יש בה הרבה אור טבעי וממוקמת בקומת הקרקע.

הדירה כוללת שני חדרי שינה, חדר רחצה אחד, סלון ומטבח פתוח עם פינת אוכל. מהסלון יציאה למרפסת המשקיפה לגינה. המטבח כולל את כל מכשירי החשמל לבישול ואכילה.

היא הזדמנות ייחודית למי שדואג לפרטיות שלו. הדירות ממוקמות במרכז העיר, אך הן נסתרות מהרחוב ולא ניתן לראותן מבחוץ. הבניין בן שתי קומות עם שש דירות בכל קומה.

הקומה הראשונה מכילה שלוש דירות עם חדר שינה אחד ושלוש דירות שני חדרים, ואילו הקומה השנייה מכילה דירת חדר אחד וארבע דירות שני חדרים. בכולם סלון, מטבח, שירותים ומרפסת עם נוף לקו הרקיע של ראשון לציון. https://soiree-agency.com/city/Discreet-apartments-in-Rishon-Lezion.php

הדירה ממוקמת במגדל מגורים חדש, בקצה ראשון לציון וחולון. זה דיסקרטי, ללא שלט על דלת הכניסה. אבל זו לא סתם דירה. יש לו נוף מרהיב של תל אביב, והוא נמצא במרחק של 15 דקות נסיעה בלבד ממרכז העיר.

זוהי דוגמה לפרסומת נכס לדירה בראשון לציון המשתמשת במילות מפתח לתיאור מיקומה ומאפייניה.

דירה דיסקרטית זו ממוקמת בראשון לציון. יש לה גינה פרטית וסלון עם אח. המחיר מתחיל ב-2,500 דולר לחודש.

דירה זו היא דירת 2 חדרי שינה, 1 חדרי רחצה הממוקמת בעיר ראשון לציון. דירה זו ממוקמת בקומה ה-3 וכוללת מרפסת. השטח הכולל של נכס זה הוא 60 מ"ר ויש לו מקום חניה במוסך הבניין.

ניתן למצוא תמונות של נכס זה כאן: https://www.propertypal.com/properties/rishon-lezion-apartment-2-bedrooms-1-bathroom/

ראשון לציון היא עיר באזור השרון, השוכנת בערך באמצע הדרך בין תל אביב לירושלים. הוא ידוע בזכות הפארקים והגנים היפים שלו, שבהם נמצאים כמה מהפסלים המדהימים בישראל.

הדירה ממוקמת בקומה החמישית בבניין עם שמירה 24/7 וחניה. הדירה מרוהטת בטוב טעם, כוללת מרפסת עם נוף וכוללת את כל השירותים שהייתם מצפים מנכס יוקרתי.