דירה דיסקרטית בחיפה. ייעוץ נדל

דירה דיסקרטית בחיפה. ייעוץ נדל"ן

מדובר בדירה דיסקרטית בחיפה. הוא ממוקם במרכז העיר, ליד שוק הכרמל המפורסם וקרוב לאוניברסיטת חיפה.

היא כוללת שני חדרי שינה, סלון בחלל פתוח ופינת אוכל עם מרפסת המשקיפה על העיר. המטבח מאובזר במלואו לנוחיותכם ויש שני חדרי רחצה.

הדירה מספקת לאורחים גישה לכל השירותים לרבות אינטרנט אלחוטי ומכונת כביסה, מייבש ומדיח כלים.

מדור זה עוסק בדירה הדיסקרטית בחיפה. הכותב מספק מבוא קצר על הנושא ומילות המפתח הנתונות.

דירה דיסקרטית בחיפה יכולה להיות אופציה טובה למי שרוצה להישאר בעיר אך לא רוצה להיראות על ידי אנשים שהוא מכיר. זוהי גם בחירה חכמה ובטוחה למי שמבקר בחיפה לעסקים ורוצה לקבל מקום לינה מבלי לדאוג לבטיחות חפציו.

דירה דיסקרטית בחיפה היא מקום בטוח ונוח לאנשים שרוצים לבלות את זמנם הפנוי בפרטיות.

על מנת לספק את השירותים הטובים ביותר, הדירות מספקות מגוון שירותים ומתקנים.

דירה דיסקרטית זו בחיפה ממוקמת בפרברי העיר, והיא מקום מושלם למי שרוצה ליהנות מסביבה שלווה. https://soiree-agency.com/city/Discreet-apartments-in-Haifa.php

דירה דיסקרטית היא מקום שבו אפשר לחיות בשקט ובפרטיות. זה מקום שבו אדם יכול לקבל מרחב משלו, לא להיות מוטרד מאף אחד, ויש לו את החופש לעשות מה שהם רוצים.

לדירה דיסקרטית בחיפה יתרונות רבים למי שמחפש אופציה כזו. למשל, הוא קרוב לשדה התעופה, מה שאומר שהוא נגיש למי שמגיע מחו"ל. יש בו גם בריכה על הגג ומציע חניה חינם.

דירה זו זמינה להשכרה לטווח קצר. הנכס כולל סלון, חדר שינה וחדר רחצה. הוא ממוקם בחיפה.

הנכס כולל סלון, חדר שינה וחדר רחצה. הוא ממוקם בחיפה.

יכולה להיות מקום לינה מושלם עבור אנשים שמבקרים בעיר. עם דירה דיסקרטית, תוכלו להיות סמוכים ובטוחים שהפרטיות שלכם לא תיפגע ויעמדו לרשותכם כל השירותים של בית מלון.

דירה זו ממוקמת בשכונה בטוחה ושקטה. זה קרוב לחוף ולתחבורה ציבורית. בדירה סלון, פינת אוכל, מטבח, חדר שינה וחדר רחצה. יש גם טרסה עם נוף להרים.

דירה זו זמינה להשכרה החל מ-$850 לחודש